Ranč Červený mlýn

Ranč Červený Mlýn se nachází na kraji obce Lisov v rozlehlém údolí, kterým protéká Touškovský potok. Na ranč přímo navazují pastviny o rozloze cca 20 hektarů. Pro ustájené koně i projíždějící jsou k dispozici vnitřní boxy i venkovní štonty. K příjemnému posezení venku láká zastřešený altánek s výhledem do údolí. Ranč samotný poskytuje spoustu prostoru pro vyžití každého - dva saloony, ubytování, aréna s kruhovkou, možnost jízdy na koních, vandry.... Pro koňáky jako takové je možnost výcviku koní i jezdců. Učíme začátečníky i pokročilé. Na ranči pořádáme i akce pro veřejnost - kovbojské hry, posezení u hudby. Dále semináře, odborné kurzy s koňskou tematikou apod. Přijeďte se na nás podívat, rádi Vás uvidíme a provedeme areálem.

Na ranči nabízíme ubytování formou ubytování v soukromí ve dvou-lůžkových pokojích. K dispozici jsou buď pokoje s oddělenými postelemi, či jeden pokoj s manželskou postelí. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC. Hostům je k dispozici společná kuchyňka (vařič, mikrovlnná trouba, lednice s mrazničkou, nádobí...).

Náš region nabízí různé turistické a cyklistické stezky a trasy pro jízdu na koni. Nabízíme jízdy na našich koních se zkušeným doprovodem, hosté si mohou přivézt své vlastní koně.

Dále je možné ubytování ve SRUBU. Kapacita je až 20 osob. Nutné vlastní spacáky a karimatka. V ceně ubytování je i možnost využití společné koupelny s teplou vodou a wc. Pro turisty na koni je srub oplocen elektrickým ohradníkem – je tedy možné koně přes noc nechat na pastvě, či ustájit do boxu. U srubu je k dispozici také posezení u ohně.

Pro zájemce o dobrodružnější jízdy pořádáme několikadenní vandry – vše je na domluvě.

Půjčujeme naše koně, na kterých máte možnost se předem projet. Trasy a směr domlouváme s Vámi. Vždy jedete s průvodcem z našeho ranče. Stanoviště máme předem domluvené s občerstvením pro jezdce i koně. Spát se dá pod střechou i venku - dle libosti. Půjčení koně na jeden den je 1300 Kč. Ostatní náklady (občerstvení apod.) si hradí každý účastník sám.

Zdroje: http://www.ranccervenymlyn.cz/

Powered by OrangeCMS, webdesign © 2018 Vladimír Baxa PhotoGraphics.cz